Estrady Folkloru

Finał Estrad 2017 w Wysocku Małym


Od Brzezin i Żegocina, przez Jaraczewo i Sośnie, aż po Chocz i Wysocko Małe – za nami sześć pełnych słońca, pieśni i tańca spotkań w ramach Estrady Folkloru. Sobotni finał odbył się w ramach VIII Przeglądu Kulturalnego Doliny Baryczy.

Czytaj więcej...

Estrada Folkloru w Choczu – fotorelacja


Sierpniowa Estrada Folkloru w Choczu połączona była w Choczu z obchodami dożynkowymi. Na plenerowej scenie, umiejscowionej przy chockiej szkole, zaśpiewało i zatańczyło 7 zespołów z południowej Wielkopolski. Estradę Folkloru przygotowało Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Choczu.

Czytaj więcej...

Estrada Folkloru w Sośniach już za nami


Estrada Folkloru 2017 zawitała pod koniec lipca do Sośni, pięknej Stanicy „Biały Daniel” wśród lasów Doliny Baryczy, nieopodal pałacu myśliwskiego Moja Wola.

Czytaj więcej...

Estrada Folkloru 2017 w Sośniach


Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na czwartą Estradę Folkloru 2017 - do Stanicy "Biały Daniel" wśród lasów i łąk w gminie Sośnie. W programie muzyka, śpiew i taniec zespołów regionalnych, wystawa twórców ludowych, potańcówka na ludowo oraz koncert kapeli rockowej.

Czytaj więcej...

Estrada Folkloru. Jaraczewo 2017


Trzecia odsłona tegorocznej Estrady Folkloru odbyła się w 23 lipca w Jaraczewie koło Jarocina. Ze względu na nagłe pogorszenie pogody impreza została przeniesiona do sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jaraczewie, który mieści się w zabytkowym budynku dawnej synagogi.

Czytaj więcej...

Estrada Folkloru 2017. Jaraczewo.


Estrada Folkloru 2017

JARACZEWO 
niedziela 23 lipca 2017, godz. 15:00

Czytaj więcej...

Międzynarodowa Estrada Folkloru w Żegocinie – fotorelacja


Estrada Folkloru zawitała 1 lipca do Żegocina w powiecie pleszewskim. W urokliwej wsi nad Prosną, niedaleko pałacu rodziny Chłapowskich, odwiedzanego przez Helenę Modrzejewską, zatańczyły fantastyczne grupy ludowe z całego kraju i z zagranicy.

Czytaj więcej...

Pierwsza Estrada Folkloru 2017 w Brzezinach – fotorelacja


Jak co roku pod auspicjami kaliskiego CKiS ruszył barwny, roztańczony i rozśpiewany korowód ludowy, czyli Estrada Folkloru. Można by ją nazwać wędrownym festiwalem, bowiem poszczególne występy zespołów i kapel odbywają się w różnych zakątkach południowej Wielkopolski. Inauguracja nastąpiła w niedzielne popołudnie, 25 czerwca, w Brzezinach.

Czytaj więcej...

Międzynarodowa Estrada Folkloru 2017 w Żegocinie

Kolejna Estrada Folkloru 2017 już w Żegocinie w powiecie pleszewskim. W urokliwej wsi nad Prosną, niedaleko pałacu rodziny Chłapowskich, odwiedzanego przez Helenę Modrzejewską, zatańczą fantastyczne grupy ludowe z całego kraju i z zagranicy. Zapraszamy na międzynarodowe spotkanie z folklorem z całego świata z okazji 20. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych.

Czytaj więcej...

Pierwsza Estrada Folkloru 2017 w Brzezinach


Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na pierwszą Estradę Folkloru 2017 - w Brzezinach koło Kalisza. Wspólnie z Wójtem Gminy Brzeziny oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Brzezinach organizujemy wesołą plenerową imprezę na zakończenie roku szkolnego i powitanie lata. Warto w niedzielę 25 czerwca przyjechać nad Zalew w Brzezinach.

Czytaj więcej...

                                  Partner medialny:  

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu | ul. Łazienna 6 | 62-800 Kalisz | tel. (62) 765 25 01, (62) 765 25 45 | fax (62) 767 23 18 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polityka & ochrona prywatności || Prawa autorskie